Newarc Yetkili Servis Bursa

Newarc Yetkili Servis

ECE ARMATÜR,40 YILDIR ARMATÜR SEKTÖRÜNDE YER ALAN VE KURULDUĞU TARİHTEN İTİBAREN DE SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR FİRMADIR.

KURULUŞ YILLARINDA YALNIZCA ECESAN MARKALI ÜRÜNLERİYLE TÜKETİCİSİNE HİZMET VEREN FİRMAMIZ, GERÇEKLEŞTİRDİĞİ AR-GE ÇALIŞMALARI İLE KISA ZAMANDA NEWARC MARKALI ÜRÜNLERİNİ DE TÜKETİCİNİN BEĞENİSİNE SUNDU. BU ÜRÜNLERE GÖSTERİLEN İLGİ, ECE ARMATÜR’ÜN SEKTÖRDEKİ GÜCÜNÜ VE KALICILIĞINI DA PEKİŞTİRMİŞ OLDU. ŞİMDİLERDE, HEM ECESAN HEM DE NEWARC MARKALI ÜRÜNLERİMİZ, ARMATÜR SEKTÖRÜNDEKİ TRENDLERİ BELİRLEMEKTE VE SEKTÖRE YÖN VERMEKTEDİR.

SAHİP OLDUĞUMUZ İKİ MARKANIN DA ÜRÜN GAMINDA, HER KESİME, HER BÜTÇEYE UYGUN VE HER MEKANA UYUM SAĞLAYABİLECEK SERİLER BULUNUYOR. ARMATÜR SEKTÖRÜNÜN LOKOMOTİFİ KONUMUNDAKİ ECE ARMATÜR’E AİT ECESAN MARKALI ÜRÜNLER, UZUN YILLARDIR OLDUĞU GİBİ BU YIL DA KLASİKLEŞMİŞ SERİLERİYLE TÜKETİCİNİN EN ÇOK İLGİ GÖSTERDİĞİ MARKALAR ARASINDA. YİNE ECE ARMATÜR’E AİT BİR BAŞKA MARKA OLAN NEWARC İSE,2012 YILINA BANYO AKSESUARLARINI,DU PANEL VE ÜNİTELERİNİ VE YENİ SERİLERİ İLE ARMATÜR SEKTÖRÜNE HARAKETLİLİK KAZANDIRDI.

TASARIMLARIMIZDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER, HİÇ ŞÜPHESİZ TEK YÖNLÜ OLMAMALARI VE HER İHTİYACA CEVAP VEREBİLECEK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMELERİDİR. AMACIMIZ, SADECE ESTETİĞİN YA DA SADECE İŞLEVSELLLİĞİN ÖN PLANA ÇIKTIĞI ÜRÜNLER DEĞİL, HER İKİSİNİ DE BÜTÜNLEŞTİREN ÜRÜNLER VE KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA BİRBİRİNDEN AYRILAN SERİLER TASARLAMAKTIR. HER SERİMİZ, ERGONOMİK ÜRÜNLERDEN OLUŞMAKLA BİRLİKTE, ESTETİK AÇIDAN FARKLILIKLAR TAŞIMAKTADIR

ECE ARMATÜRÜN ÜRÜN PORTFÖYÜ BELİRLİ BİR KESİME YA DA BÖLGEYE HİTAP ETMİYOR. BİZİM UZUN YILLARDIR VAR OLAN SERİLERİMİZDE DE, YENİ SERİLERİMİZDE DE HEDEFİMİZ ÇOĞUNLUĞUN İLGİSİNİ VE BEĞENİSİNİ KAZANMAK VE HER KESİME HİTAP EDEBİLMEKTİR.

ÜRÜNLERİMİZ, UZUN YILLARDIR ÖNEMLİ İNŞAAT FİRMALARI TARAFINDAN TERCİH EDİLMEKTE VE BU DA O MARKALARIN FARKLI PROJELERİNE CEVAP VEREBİLMEYİ GEREKTİRMEKTEDİR. BU KONUDA ÜRÜN ZENGİNLİĞİMİZ BİZE BÜYÜK ÖLÇÜDE YARDIMCI OLMAKLA BİRLİKTE; TABİKİ ÖZEL PROJELERE YÖNELİK GELİŞTİRDİĞİMİZ TASARIMLARIMIZ DA MEVCUTTUR

ÜRETİM VE TASARIM ANLAYIŞIMIZ; YÜKSEK KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE KURULMUŞTUR. YÜKSEK KALİTEDE MALZEME SEÇİMİ VE PROSES KULLANIMI İLE UZUN ÖMÜRLÜ ÜRÜNLER YARATAN FİRMAMIZ, ÜRÜNLERİNİ, YILLARCA SORUNSUZ KULLANIMI GARANTİ ETMEK ADINA DA ÖMÜR TESTLERİNE TABİİ TUTUYOR. MODERN TASARIMLARIN ÖN PLANA ÇIKTIĞI MUTFAK VE BANYOLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLAN ARMATÜRLER, ARTIK YALNIZCA HAYATI KOLAYLAŞTIRMAKLA KALMIYOR; MEKANLARDA DA FARK YARATIYOR.

BU NEDENLE DE BİZ, TASARIMDA VE ÜRETİMDE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN; GÜNÜMÜZ TRENDLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDEREK, HER TÜRLÜ İHTİYACA CEVAP VEREBİLEN FONKSİYONEL ÜRÜNLER GELİŞTİRİYORUZ. ÜRÜNLERİMİZ, İŞLEVSELLİĞİNİN YANI SIRA ESTETİK VE SIRA DIŞI TASARIMLARIYLA DA BANYO VE MUTFAKLARIN VAZGEÇİLMEZİ KONUMUNDA

GÜNÜMÜZDE, İÇ MEKANLARDA KULLANILAN ÜRÜNLERİN, DEKORASYON KAVRAMIYLA BÜTÜNLEŞTİRİLMEDİĞİ ALAN NEREDEYSE KALMADI. BU ALANLARIN BAŞINDA DA HİÇ ŞÜPHESİZ MUTFAK VE BANYOLAR GELMEKTEDİR. MUTFAKLAR ARTIK SADECE YEMEK YAPILAN YERLER DEĞİL, ZAMANIMIZIN BÜYÜK KISMINI GEÇİRDİĞİMİZ; HATTA KONUKLARIMIZI AĞIRLADIĞIMIZ YAŞAM ALANLARI KONUMUNDA. AYNI ŞEKİLDE BANYOLAR DA BEDENSEL TEMİZLİK ALANLARI OLMANIN ÖTESİNE GEÇEREK, ARINMA VE DİNLENME MEKANLARI KONUMUNDADIR. BU NEDENLE, 2012 YILINDA MUTFAKLARDA VE BANYOLARDA ÖN PLANA ÇIKAN MODERN TASARIMLAR, ARMATÜRLERDE DE İŞLEVSELLİĞİN YANI SIRA ESTETİĞİN DE ÖNEMİNİ ARTTIRMIŞTIR.

DOĞAL KAYNAKLARIN KORUNMASININ ÖNEMİ HER GEÇEN GÜN DAHA DA ARTMAKTADIR. ECE ARMATÜR, DOĞAL KAYNAKLARIN KORUNMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARA SU VE ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN ETKİLİ ÜRÜNLER GELİŞTİREREK DESTEK OLMAKTADIR. GEÇMİŞ YILLARDA SU TASARRUFLU ÜRÜNLER AĞIRLIKLI OLARAK TOPLU KULLANIM ALANLARINDA TERCİH EDİLİRKEN, GÜNÜMÜZDE ARTIK EVLERE DE GİRMEYE BAŞLADI. BU ÜRÜNLERİN ESKİYE ORANLA DAHA ESTETİK BİR TASARIMA SAHİP OLMASI, KULLANIMI ARTTIRAN EN ÖNEMLİ NEDENLERDEN BİRİ. ESTETİKTEN VE PERFORMANSTAN ÖDÜN VERMEDEN TASARLADIĞIMIZ NEWARCTEKNO SERİSİ DE, SU AKIŞININ SINIRLANDIRILMASINI VE SU TÜKETİMİNİN AZALMASINI SAĞLAYARAK DOĞA DOSTU OLMANIN ÖTESİNDE, BÜTÇENİZE DE KATKIDA BULUNUYOR.SU TASARRUFU BERABERİNDE ENERJİ TASARRUFUNU GETİRİRKEN,HER İKİ KAYNAK İÇİN ÖDENEN RAKAMI DA DÜŞÜRÜYOR.

GÜNÜMÜZ DEKORASYON ANLAYIŞINDA MODERN BANYO VE MUTFAKLAR ÖN PLANA ÇIKTI. BU DURUM ARMATÜR TERCİHİNİ DE DOĞRUDAN ETKİLEDİ TABİKİ. DAHA ÖNCE İŞLEVSELLİK ÖN PLANDA İKEN ŞİMDİ HEM İŞLEVSEL HEM DE ESTETİK ÜRÜNLER TERCİH EDİLİYOR. YANİ ARMATÜR SADECE HAYATI KOLAYLAŞTIRAN BİR UNSUR OLMANIN ÖTESİNDE, DEKORASYONUN DA BİR PARÇASI HALİNE DÖNÜŞTÜ. ARMATÜR TERCİHİNDE KESKİN ÇİZGİLERDEN SÖZ ETMEK ÇOK DOĞRU DEĞİL; ÇÜNKÜ SEÇİMLER BANYO VE MUTFAĞIN DEKORASYON STİLİNE, KİŞİSEL ZEVKLERE VE BÜTÇEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. ANCAK KULLANILAN MALZEMEDE BİR AYRIM YAPILACAK İSE, EN ÇOK TERCİH EDİLENİN KROM KAPLAMALI ÜRÜNLER OLDUĞUNU SÖYLEMEK MÜMKÜN. BUNUNLA BİRLİKTE; BRONZ VE ESKİTME TARZI ÜRÜNLERE DE İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

ÜLKEMİZDE KALİTE STANDARTLARININ YAYINLANMASI, REVİZE EDİLMESİ VE YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASI FAALİYETLERİ TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLÜYOR. TSE, ÜLKEMİZİN AVRUPA BİRLİĞİNE GİRME ÇABALARINA PARALEL OLARAK BAŞLATTIĞI ENTEGRASYON ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE AB STANDARTLARINI BİREBİR TERCÜME EDEREK TÜRK STANDARTI HALİNE GETİRDİ. TS 6 VE TS 325 STANDARTLARININ KALDIRILDIĞI VE TS EN 200 VE TS EN 817 STANDARTLARININ DEVREYE GİRDİĞİ 2001 TARİHİNDEN İTİBAREN TÜRKİYE’DEKİ ARMATÜR KALİTESİ YÜKSELMİŞTİR. BU STANDARTLAR, TÜKETİCİNİN DAHA ÜSTÜN NİTELİKLİ ÜRÜNLERLE BULUŞMASINI SAĞLARKEN; ÖNEMLİ FİRMALARI DA KALİTESİZ ÜRETİM YAPAN FİRMALARA VE HAKSIZ REKABETE KARŞI KORUYOR.