Blanco Servis Bursa

 

blanco-bg
franke-min

Blanco  Servis

blanco

Gerek ev tipi gerekse endüstriyel mutfakta dünyaca ünlü iki marka – BLANCO ve ÖZTİRYAKİLER Türkiye pazarında ve komşu ülkelerde Alman teknolojisi ve Know-How’ı ve Türk girişimciliği ve tecrübesi ile kaliteli ürün ve hizmeti birlikte sunmak amacıyla Joint Venture anlaşması yapmış ve Mayıs 1998 Blanco Öztiryakiler Anonim Şirketini kurmuşlardır. Şirket merkezi İstanbul-Büyükçekmece Hadımköy Yolu üzerinde olup, Ankara ve İzmir’ de bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Şirket mevcut bölgesel satış ve pazarlama birimleri yanısıra yurt çapında bayilik sistemi ve ayrıca büyük market zincirleri ile tüketiciye ürün ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır. İspanya, Ukrayna, Bulgaristan ve diğer komşu ülkelere ihracatı bulunan Blanco Öztiryakiler A.Ş. konusundaki uzmanlığı ve beğeni kazanmış ürün kalitesi ile dünyaca ünlü bazı markalarla da iş birliğini başarı ile yürütmektedir.

Şirket ortaklarından BLANCO GmbH, 1925 Yılında Almanya’nın Oberderdingen şehrinde kurulmuş ve 80 yıldır Alman kalitesi ile özdeşleşmiş bir tarih ve geleneğe sahip bir dünya markası olarak endüstriyel ve ev tipi mutfak ürünlerini 120 ülkeye sunmaktadır.

Blanco  Servis Bursa olarak hizmetinizdeyiz!