Geberit Yetkili Servis Bursa

 

geberit-bg
geberit
geberit
geberit
geberit

Geberit Yetkili Servis

Geberit

Geberit Grup, Avrupa pazarında global bir varoluşla sıhhi tesisat teknolojisinin lideridir. 1874 yılında kurulmasından bu yana, şirket her zaman sektörde bir öncü olmuş ve kapsamlı sistem çözümleriyle her zaman yeni trendler oluşturmuştur.

Geberit, 41 ülkede satış ofisleri çalıştırmaktadır. Satış faaliyetleri önemli Avrupa pazarlarında yoğunlaşmakta, büyüme fırsatları esas olarak Orta ve Doğu Avrupa, Fransa, İngiltere, Kuzey Ülkeleri, Kuzey Amerika, Çin, Hindistan ve Güney Doğu Asya’da söz konusu olmaktadır. Geberit, Asya ve Kuzey Amerika’daki pazarlara özellikle bölgesel gereksinimlere uygun olarak tasarlanan ürünler tedarik eder. Bu pazarlara servis götürebilmek için Şangay (Çin) ve Şikago’da (ABD) yerel yeterlilik merkezleri oluşturulmuştur. Şirketin yedi ülkede 16 üretim tesisi bulunmaktadır. Ana üretim tesisleri İsviçre, Almanya ve Avusturya’dadır.

Geberit’in ürün serisi hem yeni binalarda, hem de renovasyon ve modernizasyon projelerinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Sıhhi Tesisat Sistemleri (Montaj Sistemleri, Rezervuarlar ve Mekanizmalar, Musluk ve Sifon Sistemleri, Atık Parçaları ve Giderler, Taharet Sistemli Klozetler) ve Boru Sistemleri (Bina Drenaj Sistemleri, Tedarik Sistemleri) ürün serilerinden oluşur. Geberit marka adını taşıyan ürünler yenilikçi, dayanıklı ve ekolojik açıdan verimli olup perakendeciler, su tesisatçıları ve tesisatçılar gibi son kullanıcılar için sıhhi tesisat çözümleri sağlarlar. Şirket 2012 yılında yaklaşık 30.000 tesisatçı, tesisat mühendisi ve mimarı Geberit sistemleri ve yazılım araçları konusunda Avrupa ve denizaşırı ülkelerde sahip olduğu 25 eğitim merkezinde eğitti.

Geberit Grup 2012 yılında 2,2 milyar İsviçre frangı tutarında satış hacmi üretti ve 6100 kişi çalıştırıyor. Geberit’in genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’dadır ve 1999 yılından bu yana İsviçre Borsası’nda yer almaktadır; 2012 yılında Geberit hisseleri İsviçre Piyasa İndeksi’ne (SMI) de dahil oldu.

Geberit Yetkili Servis Bursa olarak hizmetinizdeyiz!