BURSA GENEL TADİLAT

Bursa Genel Tadilat

Banyo Tadilatı

Banyolar ıslak hacim içerikli tadilatları söz konusu olduğunda su tesisatı kontrolü ile başlanır. Banyo şekline göre projelendirilir ve en doğru renk ve en kaliteli malzemeler ile son trend modeller seçilerek banyo dekore edilir. 

Mutfak Tadilatı

Mutfak birçok ev için en çok vakit geçirilen alandır. Kullanım açısından çok avantajlı aksesuarlar ile geniş renk yelpazesine sahip en kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünlerimiz ile uzun yıllar kullanabileceğiniz mutfağınız, sizler için hazır olur.

Villa Tadilatı

Villa tadilatı ve dekorasyon işlerinin maliyeti ve süresi müşterilerimizin arzusu doğrultusunda değişmektedir. Villa tadilat ve dekorasyon uygulamaları genellikle villa yeni alındığı zaman, herhangi bir yerinde sorun olduğu zaman yapılmaktadır.

İş Yeri/Fabrika/Ofis Tadilatı

Yaptıracağınız tadilat ister ofis tadilatı, ister iş yeri tadilatı, ister fabrika tadilatı olsun izlemeniz gereken yol aynıdır. Her ne kadar uygulamada ve ihtiyaçlar konusunda farklılıklar olsa da yöntem aynıdır. Tadilatı yapılacak iş yerinin kullanım amacına göre tüm detaylar üzerinde düşünülmelidir.